oferta biura nieruchomości analiza ceny

Szukasz informacji o cenach?

Pierwszy raz sprzedajesz i nie znasz cen?

Masz nietypową nieruchomość i nie wiesz ile jest warta?

Nie chcesz sprzedać za tanio?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy małżeństwem. Działamy jako para w biznesie i w życiu prywatnym. Czy to nam pomaga? Naszym zdaniem lepiej być nie może. Taki styl pracy doceniają też nasi klienci.

Od 5 lat dynamicznie działamy na lubelskim rynku nieruchomości. W tym czasie pomogliśmy ponad 450 klientom przenieść się Na Nowe.

Jak udało się nam odnieść taki sukces z Na Nowe?

Wdrożyliśmy nowatorskie rozwiązania w postaci dni pokazowych w nieruchomościach, które do dzisiaj stosujemy jako jedyni w Lublinie. 

Dzięki temu nasi klienci sprzedają nieruchomości szybko, bezpiecznie i w wysokich rynkowych cenach.

Joanna i Michał Kubiak JMK Nieruchomości

Stworzyliśmy usługę dzięki, której gwarantujemy sprzedaż nieruchomości.

Sprzedajemy ponad 90% wszystkich nieruchomości, które przyjmujemy do naszej bazy.

Jak pomagamy naszym klientom w Na Nowe?

Proces sprzedaży i zakup nowej nieruchomości może być skomplikowany i długotrwały. Podpisywanie umów z wieloma biurami, pokazywanie nieruchomości klientom o różnych porach dnia i czekanie w niepewności na tego właściwego klienta to najczęstsze problemy sprzedających.

Co Ty jako klient od nas dostajesz?

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zajmujemy się całym procesem sprzedaży nieruchomości w Lublinie i województwie lubelskim od A do Z. Kompleksowo podchodzimy do każdego zlecenia, dlatego nie musisz już o nic się martwić. Doświadczenia w zakresie sprzedaży i nieruchomości zdobywaliśmy w korporacjach i sieci franczyzowej.

Na nowe to nasz projekt, który koncentruje się na potrzebach osób sprzedających nieruchomości i na wykorzystaniu nowoczesnej technologii do doskonalenia procesu obsługi.

Joanna i Michał Kubiak

Wypełnij formularz, pomożemy!

  Chcesz zamówić usługę?

  DOSKONAŁA
  34 opinii na
  Rafał Borowski
  Rafał Borowski
  13/01/2022
  Z Panią Joanną miałem okazję współpracować biznesowo podczas procesów przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Pierwszym, na co zwróciłem uwagę, to niebywała rzeczowość i jasność przedstawiania oczekiwań, co - w odniesieniu do niektórych moich wcześniejszych doświadczeń - uważam za ogromną zaletę. Jasno sprecyzowane cele i zadania stawiane partnerom to klucz do skutecznej i owocnej współpracy. Na wysoką ocenę zasługuje również kontaktowość, odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość we współpracy. Połączenie tych cech uznaję za dość rzadką wartość we współczesnych relacjach biznesowych. Polecam każdemu takiego Partnera.
  Czytaj więcej
  Honorata Gazet
  Honorata Gazet
  13/11/2021
  Sprzedaz mieszkania przebiegla bardzo szybko ( 3 miesiace ! ) i sprawnie co bylo bardzo wazne dla mnie. Co wazne Pani Joanna zawsze dostepna telefonicznie . Goraco polecam wspolprace z biurem i dziekuje za szybka i profesjonalna obsluge.
  Czytaj więcej
  wlodzimierz lawecki
  wlodzimierz lawecki
  04/07/2021
  Biuro nieruchomości Na Nowe to solidny partner.Dziękujemy Pani Joanno za profesjonalizm:umiejętność trafnego łączenia nabywcy ze sprzedającym i skuteczność w działaniu.Wszystkim polecamy biuro nieruchomości Na Nowe.
  Czytaj więcej
  Marcin Majewski
  Marcin Majewski
  01/07/2021
  Dziękujemy za szybką, bardzo miła i profesjonalną obsługę. Polecamy innym bo naprawdę warto. Będziemy polecać innym
  Czytaj więcej
  Magdalena Uhlig
  Magdalena Uhlig
  11/04/2021
  Biuro Nieruchomości Na Nowe wyróżnia się wyjątkowym profesjonalizmem, skutecznością i indywidualnym podejściem do klienta. Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko i sprawie, na czym nam bardzo zależało. Gorąco polecamy współpracę z biurem. Dziękujemy serdecznie!
  Czytaj więcej
  Maciej Kubejko
  Maciej Kubejko
  31/03/2021
  Pan Michał to profesjonalista! Transakcja co prawda nie została sfinalizowana, ale nie przeszkodziło to w bezinteresownym udzieleniu mi kilku bardzo pomocnych rad! Dziękuję serdecznie! M.K.
  Czytaj więcej
  Marta Wiecek
  Marta Wiecek
  19/02/2021
  Bardzo profesjonalna i szybka obsługa przy zakupie nieruchomości. Pani Joanna odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i zawsze była dostępna telefonicznie oraz mailowo. Współpraca z tym biurem nieruchmości to była czysta przyjemność. Polecamy bardzo !!
  Czytaj więcej
  Tomek Lipiński
  Tomek Lipiński
  07/12/2020
  Polecam Biuro Nieruchomości Na Nowe. Pracują tam profesjonaliści. Polecam ich usługi, panuje tam dobra atmosfera, fachowa obsługa, duża wiedza związana z nieruchomościami
  Czytaj więcej
  Michał Starzyński
  Michał Starzyński
  06/12/2020
  Polecam współpracę. Zgodnie z ustaleniami. Zero problemów.
  Czytaj więcej
  Marcin K
  Marcin K
  05/12/2020
  Profesjonalna firma i świetne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony z zakupienia mieszkania czteropokojowego w Kraśniku. Na każdym etapie transakcji udzieli mi wyczerpującej odpowiedzi. Polecam!
  Czytaj więcej