fbpx
biuro-nieruchomości-na-nowe-sprzedane-w-miesiąc

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,56 m2. Lokal mieści się na czwartym piętrze w bloku 4-piętowym z 1996 roku w dzielnicy Felin.

Cena: 250 000,00 PLN

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,56 m2. Lokal mieści się na czwartym piętrze w bloku 4-piętowym z 1996 roku w dzielnicy Felin na ul. Królowej Jadwigi w Lublinie.

OPIS MIESZKANIA

Na powierzchni 41,56 mkw znajdują się 2 pokoje, kuchnia i łazienka.

KOSZTY EKSPLOATACJI

Ogrzewanie mieszkania i ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz to 350 zł z zaliczkami na CO, zimną wodę, śmieci, sprzątanie klatki.

LOKALIZACJA

Mieszkanie w bloku w centrum osiedla, blisko przedszkola, punkty usługowo – handlowe, centrum handlowe Felicity. Blok otoczony jest zielenią, dzięki czemu jest odseparowany od drogi wewnętrznej. Jednocześnie, blisko stąd do przystanku MPK i dojedziemy wygodnie w każdą część miasta.

Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem.

OPIEKUN OFERTY

Joanna Kulikowska

tel.: 795776889

e-mail: buiro@nanowe.com.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko , a także podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

* Do ceny mieszkania należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości

Parametry

Liczba pokoi2
Powierzchnia41,56 mkw
Liczba łazienek1
Piętro4
Rok budowy1996
Ogrzewaniemiejskie
Piwnica / komórkaTak
Call Now Button