biuro nieruchomości lublin

Joanna-i-Michał-Kubiak-na-nowe-biuro-nieruchomosci

Kim jesteśmy?

Jesteśmy małżeństwem. Działamy jako para w biznesie i w życiu prywatnym. Czy to nam pomaga? Naszym zdaniem lepiej być nie może. Taki styl pracy doceniają też nasi klienci.

Od 5 lat dynamicznie działamy na lubelskim rynku nieruchomości. W tym czasie pomogliśmy ponad 450 klientom przenieść się Na Nowe.

Jak udało nam się odnieść taki sukces z Na Nowe?

Wdrożyliśmy nowatorskie rozwiązania w postaci dni pokazowych w nieruchomościach, które do dzisiaj stosujemy jako jedyni w Lublinie. Dzięki temu nasi klienci sprzedają nieruchomości szybko, bezpiecznie i w wysokich rynkowych cenach.

Jak pomagamy naszym klientom w Na Nowe?

Proces sprzedaży i zakup nowej nieruchomości może być skomplikowany i długotrwały. Podpisywanie umów z wieloma biurami, pokazywanie nieruchomości klientom o różnych porach dnia i czekanie w niepewności na tego właściwego klienta to najczęstsze problemy sprzedających.

Stworzyliśmy usługę, dzięki której gwarantujemy sprzedaż nieruchomości. 

Sprzedajemy ponad 90% wszystkich nieruchomości, które przyjmujemy do naszej bazy.

Co Ty jako klient od nas dostajesz?

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zajmujemy się całym procesem sprzedaży nieruchomości w Lublinie i województwie lubelskim od A do Z. Kompleksowo podchodzimy do każdego zlecenia, dlatego nie musisz już o nic się martwić. Doświadczenia w zakresie sprzedaży i nieruchomości zdobywaliśmy w korporacjach i sieci franczyzowej.

Na nowe to nasz projekt, który koncentruje się na potrzebach osób sprzedających nieruchomości i na wykorzystaniu nowoczesnej technologii do doskonalenia procesu obsługi.

Joanna i Michał Kubiak

Szukasz sprawdzonego biura nieruchomości?

Na Nowe w mediach

logo-radio-lublin

Lepszy standard wyższym kosztem. Ceny wynajmu mieszkań w Lublinie rosną.

Mieszkania na wynajem są coraz droższe, ale warunki są lepsze. Brak studiów stacjonarnych spowodowany przez pandemię koronawirusa wpłynął na lubelski rynek mieszkaniowy.

– Student w tej chwili może wybierać. Nawet w lokalizacjach blisko uczelni jest dużo ofert – mówi Joanna Kuśmierczyk-Kubiak z Biura Nieruchomości Na Nowe. – Pojawiło się sporo mieszkań wyremontowanych. Ich jakość dla najemców jest w tej chwili wyższa, ale to też wiąże się z wyższymi cenami. Ten wzrost można określić na około 10%. Student może w tej chwili naprawdę wybierać, nawet w tych superlokalizacjach, blisko uniwersytetów mamy sporo nieruchomości w naprawdę dobrym standardzie. Tego nie było jeszcze przed pandemią – dodaje.

Całość wypowiedzi dla Radia Lublin: https://bit.ly/3o386KO 

23.09.2021.

logo-eska-radio

Ceny wynajmu mieszkań w Lublinie maleją, bo maleje też zainteresowanie nimi. Wszystko przez koronawirusa.

Lubelski rynek mieszkaniowy w dużym stopniu opiera się na studentach. Wcześniej o tej porze roku mieszkania znikały w oka mgnieniu. Teraz, kiedy studenci nie do końca wiedzą, jak będzie wyglądała ich nauka na uczelniach, po prostu nie decydują się na wynajem – mówi Joanna Kuśmierczyk-Kubiak z Biura Nieruchomości Na Nowe. 

Całość wypowiedzi dla Radia Eska: https://bit.ly/2ZkYCgL 

09.09.2020.

logo-radio-lublin

Pandemia koronawirusa zmieniła rynek mieszkaniowy w Lublinie. Teraz będzie taniej i bardziej luksusowo.

– Lublin studentami stoi – mówi Joanna Kuśmierczyk-Kubiak z Biura Nieruchomości Na Nowe. – Jeżeli chodzi o mieszkania na wynajem, to aktualnie standardowo byłby to szczyt sezonu. W tym roku natomiast mieszkań na wynajem jest jak zwykle bardzo dużo, natomiast klientów, którzy są zainteresowani ich najmem mamy zdecydowanie mniej. Obserwujemy spadek cen mieszkań oraz pokoi na wynajem. To, że klientów nie ma tak wielu, powoduje, że mieszkania, które są wystawione, muszą być w dużo lepszym standardzie niż wcześniej, aby w ogóle znaleźć kogoś zainteresowanego – dodaje.

Całość wypowiedzi dla Radia Lublin: https://bit.ly/3aZeJFK

26.08.2020.

logo-dziennik-wschodni

Gdy uczelnie zawiesiły zajęcia, studenci masowo rezygnowali z mieszkań. Wynajmujący robią, co mogą, by ich zatrzymać. 

Aktualnie wzrosła liczba mieszkań na wynajem. Studentów szukających lokum jest znacznie mniej niż w poprzednich latach. Mieszkania na wynajem pozostały. Może być to spowodowane faktem, że lubelskie uczelnie jeszcze nie ogłosiły, czy wracają do stacjonarnej nauki w październiku – ocenia Joanna Kubiak z biura nieruchomości Na nowe. 

Całość wypowiedzi dla Dziennik Wschodni: https://bit.ly/31J4z9d 

13.08.2020.

logo-tvp-3-lublin

Jak koronawirus wpłynie na rynek nieruchomości? Czy możemy spodziewać się z drastycznego spadku cen za metr kwadratowy? 

Hipotez na to jak kryzys wywołany koronawirusem wpłynie na rynek nieruchomości jest kilka. Szacuje się, że korekta cen nieruchomości może nastąpić jeszcze w tym roku i może wynosić kilka procent. Jak na razie spada jedynie zainteresowanie oglądaniem mieszkań, a agenci nieruchomości przenoszą się do internetu. Decyzji o zakupie wymarzonego M nie podejmuje się jednak spontanicznie, dlatego konsekwencje kryzysu wywołanego przez koronawirusa mogą być znane w perspektywie kilku miesięcy. 

Całość wypowiedzi dla TVP 3 Lublin: https://bit.ly/34zlX1O

28.03.2020.

logo-nieruchomosci-online

Zawód agenta nieruchomości jest związany z zaufaniem. Rzadko klient zdecyduje się na współpracę już przy pierwszym spotkaniu, jeśli nas nie zna i nie ma do nas zaufania. Jak zatem sprawić, aby klienci nas znali i nam ufali?

Kolejny ważny element strategii komunikacji to autentyczność. Prawdziwy przekaz jest na wagę złota. Odbiorcy są znudzeni idealnymi zdjęciami i wymuskanymi opisami. Chcesz zyskać w ich oczach, pokaż im swoją prawdziwą twarz. Szczególnie jest to ważne, jeśli chcesz wykorzystać social media do pozyskiwania klientów z internetu. Pamiętaj, że ten klient kiedyś Cię zobaczy i pozna w tzw. realu. Co wtedy? Czy dozna dysonansu poznawczego, czy też wszystko zgra się mu w spójną całość?

Całość wypowiedzi dla Nieruchomości Online: https://bit.ly/2ExHPzR

20.02.2020.

rzeczpospolita-logo

Drożyzna na rynku wtórnym

W Lublinie, jak mówi Joanna Kubiak, mieszkania na rynku pierwotnym wyprzedają się na rok do przodu. Deweloperzy nie nadążają z oddawaniem nowych lokali, tak wielu jest zainteresowanych. Firmy podnoszą więc ceny, w ciągu roku nowe lokale zdrożały od 10 do 20 proc., w zależności od dzielnicy i metrażu. Rynek wtórny chce dogonić pierwotny, jednak gusta konsumentów się zmieniają. Są w stanie zapłacić więcej, ale za mieszkania po remoncie. Lokale do remontu lub po częściowym remoncie oferowane po zawyżonych cenach nie cieszą się popularnością. Lokal z drugiej ręki powinen być wyremontowany i odświeżony, chyba że cena jest na tyle atrakcyjna, że przyciągnie inwestorów. 

Całość wypowiedzi dla Rzeczpospolita: https://bit.ly/2YA0baz

14.02.2020