fbpx
biuro-nieruchomości-działka-domy-las

Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę domu dla swojej rodziny, ta atrakcyjna działka w Świdniku jest propozycją właśnie dla Ciebie.

Cena: 280 000,00 PLN

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę domu dla swojej rodziny, ta atrakcyjna działka w Świdniku jest propozycją właśnie dla Ciebie.

To miejsce idealne dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a także bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Pełna infrastruktura miejska jest na wyciągnięcie ręki.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż działka budowlana w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 1441 m2 położona w Świdniku. Szerokość działki to 27 m, długość 51 m to wymiary, które umożliwiają wybudowanie domu jednorodzinnego z ogródkiem. Działka o nieurozmaiconym ukształtowaniu. Nieruchomość jest aktualnie ogrodzona z 3 stron.
Do działki przynależy droga dojazdowa.

Obecnie na działce znajdują się drewniane garaże oraz pojedyncze nasadzenie drzew takich jak świerki.

MEDIA

Dostępne media: prąd, gaz i woda, kanalizacja w drodze. Na działce znajduje się studnia z wodą.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA

Działka zgodnie z aktualnym planem zagospodarowania miejscowego z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną indywidualną.

LOKALIZACJA

W pobliżu dostępna pełna infrastruktura miejska – działka znajduje się około 1,5 km od centrum Świdnika. Bliski dostęp do szkół, sklepów oraz komunikacji miejskiej.
W pobliżu znajduje się las oraz wiele  ścieżek spacerowych oraz w sąsiedztwie działki – las.

To idealne miejsce na Twój dom. Koniecznie zadzwoń i umów się na spotkanie!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.

Zapraszam również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114.

Opiekun oferty:
Joanna Kubiak

tel.: 571282162

e-mail: jkubiak@nanowe.com.pl

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja domu wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na karcie odbioru adresu.

* Do ceny nieruchomości należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Parametry

Powierzchnia1 441 mkw
Call Now Button