fbpx
biuro-nieruchomości-na-nowe-sprzedane-w-miesiąc

Gotowy do zamieszkania, przytulny dom bliźniak w centrum Lubartowa. To propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie dla tych, dla których ważna jest niedaleka odległość od miasta.

Cena: 150 000,00 PLN

Opis nieruchomości

Gotowy do zamieszkania, przytulny dom bliźniak w centrum Lubartowa. To propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie dla tych, dla których ważna jest niedaleka odległość od miasta.

OPIS DOMU

Dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do zamieszkania. Nieruchomość znajduje się na prostokątnej działce o powierzchni 425 m2. Dom przeszedł remont w 2018 i 2019 roku. Zostały wymienione instalacje i dach. Do domu przynależy budynek gospodarczy o pow. ok. 42 mkw z letnią kuchnią, komórką i składzikiem na opał oraz garaż mieszczący jedno auto.

PARTER

Do domu dostajemy się poprzez dwa wejścia – jedno prowadzi również na poddasze.

Z przedpokoju wchodzimy do kuchni, w której znajduje się piec centralnego ogrzewania, kuchenka z butlą gazową, zlew, meble kuchenne i lodówka. Stąd przechodzimy do pokoju o pow. ok. 15 mkw z oknem oraz kolejno do salonu, o powierzchni około 17 m2, z którego można wejść do łazienki o pow. ok. 5 mkw. W łazience jest bojler ogrzewany przez piec centralnego ogrzewania oraz bojler elektryczny – mogą być używane zamiennie.

PIĘTRO

Na poddaszu znajduje się jedno pomieszczenie, dobrze doświetlone, które może służyć jako dodatkowy pokój lub gabinet.

LOKALIZACJA

Dom położony jest w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Lubartowa. Blisko stąd do pełnej infrastruktury miejskiej i jednocześnie jest przyjemnie cicho.

DZIAŁKA
Za garażem do dyspozycji przyszłych właścicieli jest piękny i zadbany ogród. Działka jest ogrodzona.

OPIEKUN OFERTY

Joanna Kubiak

tel.: 571282162

e-mail: jkubiak@nanowe.com.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114.

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja domu wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na karcie odbioru adresu.

* Do ceny nieruchomości należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości

Parametry

Liczba pokoi2
Powierzchnia62 mkw
Liczba łazienek1
Rok budowy1946
Call Now Button