fbpx
biuro-nieruchomości-dom-ogród

Dom z pięknym ogrodem w miejscowości Turka, 15 minut do centrum Lublina. Funkcjonalny i wygodny dom idealny dla rodziny. Komfortowa lokalizacja, funkcjonalny układ oraz duży taras to tylko niektóre zalety tej nieruchomości.

Cena: 860 000,00 PLN

Opis nieruchomości

Dom z pięknym ogrodem w miejscowości Turka, 15 minut do centrum Lublina. Funkcjonalny i wygodny dom idealny dla rodziny.

Komfortowa lokalizacja, funkcjonalny układ oraz duży taras to tylko niektóre zalety tej nieruchomości.

OPIS DOMU

Dom w zabudowie wolnostojącej, parterowy z użytkowym poddaszem oddany do użytku w 1999 roku. Z zewnątrz budynek posiada kostkę brukową która umożliwia komfortowe zaparkowanie dwóch pojazdów. Działka o powierzchni 8 arów, zagospodarowana zielenią i ogrodzona zapewnia idealne miejsce do odpoczynku.

PARTER

Do domu wchodzimy przez wiatrołap w którym znajduje się wejście na poddaszę.

Z przedpokoju wchodzimy do dużego salonu z jadalnią o powierzchni ok. 60m2, z którego jest wyjście na taras. W salonie znajduje się również kominek. Po prawej zlokalizowana jest kuchnia o powierzchni 12m2. W prywatnej części parteru znajduje się sypialnia z garderobą , oraz łazienką. Na parterze znajduje się również łazienka wyposażona prysznic i gabinet.

I PIĘTRO

Na piętrze znajduje się 2 sypialnie, każda z nich ma swoja oddzielną garderobę. Prowadzi do nich duży salon która może być wykorzystywana jako dodatkowa przestrzeń do odpoczynku. Na piętrze znajduje się też druga duża łazienka.

LOKALIZACJA

Dom położony jest w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji tuż pod Lublinem dzięki czemu dojazd do centrum zajmuje 10 minut.

Zapraszam również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114.

Opiekun oferty:

Joanna Kubiak

tel.: 571282162

e-mail: jkubiak@nanowe.com.pl

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja domu wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na karcie odbioru adresu.

* Do ceny nieruchomości należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości

Parametry

Liczba pokoi3
Powierzchnia388,69 mkw
Liczba łazienek3
Call Now Button