fbpx
biuro-nieruchomości-sprzedane-w-6-miesięcy

Szukasz działki budowlanej w zabudowie jednorodzinnej, mieszkaniowej lub usługowej? Działka budowlana w dzielnicy Kośminek to idealna propozycja dla Ciebie.

Cena: 110 000,00 PLN

Opis nieruchomości

Szukasz działki budowlanej w zabudowie jednorodzinnej, mieszkaniowej lub usługowej? Działka budowlana w dzielnicy Kośminek to idealna propozycja dla Ciebie.

WYMIARY DZIAŁKI

Działka budowlana o numerze 9 w Lublinie w dzielnicy Kośminek przy ul. Wspólnej 17. Działka w pierwszym pasie zabudowy. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta, o powierzchni 690 mkw. Dojechać do działki wprost z publicznej drogi asfaltowej. Szerokość działki wzdłuż drogi to 15 metrów, a długość – 62 metry.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA

Na tym terenie nie obowiązuje plan zagospodarowania, jesteśmy w trakcie pozyskiwania warunków zabudowy.

Obecnie nieruchomość nie jest zabudowana, dzięki czemu ma niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

INFRASTRUKTURA

W pobliżu dostępna pełna infrastruktura – dojazd do centrum Lublina zajmuje około 15 min. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, sklepy, rzeka Czerniejówka.

Media (woda, prąd i gaz) są poprowadzone w drodze asfaltowej.

OPIEKUN OFERTY

Joanna Kubiak

tel.: 571282162

e-mail: jkubiak@nanowe.com.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114.

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja wiąże się z podaniem podania swoich danych: imię, nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na karcie odbioru adresu.

* Do ceny nieruchomości należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Parametry

Powierzchnia690 mkw
Call Now Button