fbpx
biuro-nieruchomości-działka

Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę domu dla swojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku, działka rolno-budowlana w miejscowości Sadurki koło Nałęczowa jest propozycją właśnie dla Ciebie. Sadurki to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi i wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a także bliskość terenów zielonych oraz rekreacyjnych.

Cena: 199 000,00 PLN

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę domu dla swojej rodziny, z dala od miejskiego zgiełku, działka rolno-budowlana w miejscowości Sadurki koło Nałęczowa jest propozycją właśnie dla Ciebie. Sadurki to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi i wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a także bliskość terenów zielonych oraz rekreacyjnych.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 61/2, w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 10 400 m2. Jest położona w miejscowości Sadurki w gminie Nałęczów. Szerokość działki to 39 m, długość 334 m, powierzchnia części budowlanej wynosi ok. 2500 mkw  to wymiary, które umożliwiają wybudowanie domu jednorodzinnego ze sporym ogrodem. Pozostała część działki o przeznaczeniu rolnym. W pobliżu znajdują się zabudowania mieszkaniowe i gospodarskie. Działka o nieurozmaiconym ukształtowaniu.

Obecnie działka nie jest zabudowana, dzięki czemu daje ona niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Do działki prowadzi droga polna, około 100 m do drogi asfaltowej.

WARUNKI ZABUDOWY

Według decyzji o warunkach zabudowy na działce można wybudować:
-Budynek mieszkalny jednorodzinny do 200 mkw, szerokość elewacji frontowej do 20 m, wysokość górnej krawedzi elewacji do 10 m, dach jedno-, dwu-, wielospadowy o kącie nachylenia połaci do 45 stopni.
– Wiata gospodarcza  do 100 mkw, szerokość elewacji frontowej do 10 m, wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej do 5 m, dach jedno-, dwu-, wielospadowy o kącie nachylenia połaci do 45 stopni. 
– Garaż do 100 mkw, szerokość elewacji frontowej do 10 m, wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej do 5 m, dach jedno-, dwu-, wielospadowy o kącie nachylenia połaci do 45 stopni. 

LOKALIZACJA

W pobliżu dostępna pełna infrastruktura miejska – dojazd do centrum Nałęczowa nawet w godzinach szczytu zajmie maksymalnie 10 minut. 350 m do szkoły podstawowej, około 1 km do stacji kolejowej i sklepów spożywczych.

To idealne miejsce na Twój dom. Koniecznie zadzwoń i umów się na spotkanie!

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.

Zapraszam również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114.

Opiekun oferty:
Joanna Kubiak

tel.: 571282162

e-mail: jkubiak@nanowe.com.pl

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja domu wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na karcie odbioru adresu.

* Do ceny nieruchomości należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Parametry

Powierzchnia10 400 mkw
Call Now Button