fbpx
biuro-nieruchomości-salon-biały-jasne-meble

Na sprzedaż kawalerka na Tatarach w kamienicy o powierzchni 32,45 m2. Lokal mieści się na drugim piętrze w  3-piętowej kamienicy z 1930 roku na ul. Łęczyńskiej w Lublinie.

Cena: 200 000,00 PLN

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kawalerka na Tatarach w kamienicy o powierzchni 32,45 m2. Lokal mieści się na drugim piętrze w  3-piętowej kamienicy z 1930 roku na ul. Łęczyńskiej w Lublinie.

DZIEŃ POKAZOWY

Już dziś zadzwoń i umów się na dzień pokazowy. Mieszkanie można oglądać po wcześniejszym umówieniu się na konkretną godzinę: 795 776 889

OPIS MIESZKANIA

Na powierzchni kawalerki 32,45 mkw znajdują się przestronny salon z dwoma oknami,  oddzielna słoneczna kuchnia oraz łazienka z prysznicem. W przedpokoju znajduje się obszerna szafa wnękowa.

STAN NIERUCHOMOŚCI

Kawalerka na Tatarach w kamienicy przeszła remont ok 10 lat temu. Zostały wtedy wymienione okna na PCV i położone panele na podłodze i na ścianach oraz na suficie.

KOSZTY EKSPLOATACJI

Mieszkanie jest bezczynszowe, jedyne opłaty, to opłaty eksploatacyjne wg liczników za wodę oraz prąd. Ogrzewanie jest na prąd.

LOKALIZACJA

W pobliżu przystanek MPK, skąd łatwo dojechać w każdą część miasta. W zasięgu 600 m tereny zielone przy Bystrzycy, oraz Park Bronowice około 1 km. Z kamienicą sąsiadują punkty usługowe w tym sklepy osiedlowe, w pobliżu również Biedronka, Eurocash czy Carrefour.

Mieszkanie idealne pod inwestycję na wynajem lub dla pary bądź singla.

Zapraszam na prezentację.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114
* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko , a także podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

* Do ceny mieszkania należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości

Parametry

Liczba pokoi1
Powierzchnia32,45 mkw
Liczba łazienek1
Call Now Button