fbpx
biuro-nieruchomości-sklep-samoobsługowy

Szukasz miejsca, w którym możesz prowadzić sklep samoobsługowy lub lokal gastronomiczny? Ten budynek jest idealny na prowadzenie takiej działalności. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu samoobsługowego.

Cena: 220 000,00 PLN

Opis nieruchomości

Szukasz miejsca, w którym możesz prowadzić sklep samoobsługowy lub lokal gastronomiczny? Ten budynek jest idealny na prowadzenie takiej działalności. 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu samoobsługowego.
Nieruchomość idealna dla osób, które szukają budynku wolnostojącego, w którym można prowadzić działalność gospodarczą.  

SKLEP
Budynek o pow. 150 mkw przeznaczony na działalność gospodarczą, w którym od 20 lat funkcjonuje sklep spożywczo-przemysłowy. W sklepie prowadzona jest sprzedaż w systemie samoobsługowym i do takiej sprzedaży sklep jest przystosowany. 

Lokal posiada zaplecze, w którym można prowadzić biuro firmy oraz dodatkowe pomieszczenie z odrębnym wejściem, w którym kiedyś był prowadzony lokal gastronomiczny, a także kotłownię. 

DZIAŁKA
Nieruchomość położona jest na działce sąsiadującej z lasem o powierzchni 1010 mkw. Podjazd przed sklepem jest utwardzony, co ułatwia parkowanie dla klientów i dostawców. 

LOKALIZACJA
Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Międzyrzec Podlaski, w odległości około 7 km od centrum miejscowości Międzyrzec Podlaski.

Ten lokal można obejrzeć i złożyć ofertę zakupu na dniu otwartym, po wcześniejszym umówieniu się na konkretną godzinę.

CENA 
Nieruchomość jest sprzedawana przez spółkę, w związku z tym cena jest ceną netto. Trzeba do niej doliczyć 23% podatku VAT. 

Opiekun oferty:
Joanna Kubiak

tel.: 571282162

e-mail: jkubiak@nanowe.com.pl

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja domu wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na karcie odbioru adresu.

* Do ceny nieruchomości należy doliczyć 23% podatku VAT, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Zapraszam również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114.

Parametry

Liczba pokoi4
Powierzchnia150 mkw
Liczba łazienek1
Rok budowy2000
Ogrzewaniepiec CO na węgiel / drewno
Call Now Button