fbpx

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.6 m2. Lokal mieści się na drugim piętrze w bloku 4-piętowym na ul. Balladyny w Lublinie.

Cena: 335 000,00 PLN

Opis nieruchomości

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.6 m2. Lokal mieści się na drugim piętrze w bloku 4-piętowym na ul. Balladyny w Lublinie.

OPIS MIESZKANIA

Na powierzchni 54.6 mkw znajdują się 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie posiada balkon.
Mieszkanie ogrzewane z sieci miejskiej, ciepła woda piecyk gazowy.

Do nieruchomości przynależy piwnica.

Jeśli szukają Państwo komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji na inwestycję, pod wynajem, to jest właśnie ta nieruchomość.

Czynsz to 400 zł z zaliczkami na CO, zimną wodę, śmieci, sprzątanie klatki.

LOKALIZACJA

Mieszkanie w bloku w centrum osiedla, blisko szkoły, przedszkola, punkty usługowo – handlowe. Blok sąsiaduje z drogą wewnętrzną, gdzie jest niewielki ruch. Jednocześnie, blisko stąd do przystanku MPK i dojedziemy wygodnie w każdą część miasta. Ponadto wewnątrz osiedla znajdują się tereny zielone.

Mieszkanie idealne dla młodej pary, kawalera lub pod inwestycję na wynajem.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obronców Pokoju 2a/114.

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko , a także podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

* Do ceny mieszkania należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Parametry

Liczba pokoi3
Powierzchnia54,60 mkw
Liczba łazienek1
Piętro2
Rok budowy1966
Call Now Button