fbpx
biuro-nieruchomości-sprzedane-w-3-miesiace

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2. Lokal mieści się na czwartym piętrze w budynku z windą na ul. Radzyńskiej w Lublinie.

Cena: 398 000,00 PLN

Opis nieruchomości

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2. Lokal mieści się na czwartym piętrze w budynku z windą na ul. Radzyńskiej w Lublinie.

OPIS MIESZKANIA

Na powierzchni 62 m2 znajdują się cztery pokoje w tym trzy sypialnie i salon. (Istnieje możliwość wydzielenia czterech niezależnych pokoi). Mieszkanie posiada balkon. Na ścianach gładzie oraz marmury. Podłogi, deska czereśniowa. Szafy w zabudowie, szafki kuchenne również drewno czereśniowe. W nieruchomości wymienione instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne.
Na klatce schodowej zainstalowano Monitoring. Blok ocieplony.

Mieszkanie ogrzewane z sieci miejskiej, również ciepła woda pochodzi z sieci miejskiej.

Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 4 m2.

Jeśli szukają Państwo komfortowego mieszkania dla rodziny w dobrej lokalizacji lub mieszkania na inwestycję pod wynajem, to jest właśnie ta nieruchomość.

Czynsz to 510 zł z zaliczkami na CO, ciepłą i zimną wodę, śmieci, sprzątanie klatki i opłata za wodomierze, gaz, oraz fundusz remontowy.

LOKALIZACJA

Mieszkanie w bloku w centrum osiedla, blisko szkoły, przedszkola, punkty usługowo – handlowe, targ. Blok sąsiaduje z drogą wewnętrzną, gdzie jest bardzo mały ruch. Nie ma problemu z miejscami parkingowymi. Niedaleko Orlik, oraz pełen zieleni wąwóz. Jednocześnie, blisko stąd do przystanku MPK i dojedziemy wygodnie w każdą część miasta. Blisko uczelni.

Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem.

Opiekun oferty:

Joanna Kubiak

tel.: 571282162

e-mail: jkubiak@nanowe.com.pl

Zapraszam również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114
* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

* Do ceny mieszkania należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Parametry

Liczba pokoi4
Powierzchnia62 mkw
Liczba łazienek1
Piętro4
Rok budowy1979
Call Now Button