fbpx

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,74 m2. Lokal mieści się na wysokim parterze w bloku 3-piętowym na ul. Agatowej w Lublinie.

Cena: 327 000,00 PLN

Opis nieruchomości

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,74 m2. Lokal mieści się na wysokim parterze w bloku 3-piętowym na ul. Agatowej w Lublinie.

OPIS MIESZKANIA

Na powierzchni 47,74 mkw znajdują się 2 pokoje, odrębna widna kuchnia oraz łazienka z wanną. Mieszkanie posiada przestronny balkon.

Mieszkanie ogrzewane i ciepła woda z sieci miejskiej.

Do nieruchomości przynależy piwnica o pow. 4,73 mkw.

Jeśli szukają Państwo komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji dla siebie lub na inwestycję pod wynajem, to jest właśnie ta nieruchomość.

Czynsz to 350 zł z zaliczkami na CO, zimną i ciemną wodę, śmieci, sprzątanie klatki.

LOKALIZACJA

Mieszkanie w bloku w centrum osiedla, blisko szkoły, przedszkola, punkty usługowo – handlowe, pętla trolejbusów, las. Blok sąsiaduje z drogą wewnętrzną, gdzie jest niewielki ruch. Jednocześnie, blisko stąd do przystanku MPK i dojedziemy wygodnie w każdą część miasta. Ponadto wewnątrz osiedla znajdują się tereny zielone.

Blok jest ogrodzony i posiada dedykowany parking na zewnątrz budynku za szlabanem.

OPIEKUN OFERTY

Joanna Kubiak

tel.: 533221226

e-mail: biuro@nanowe.com.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114.

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko , a także podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

* Do ceny mieszkania należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości

Parametry

Liczba pokoi2
Powierzchnia47,76 mkw
Liczba łazienek1
Piętroparter
Rok budowy2008
Call Now Button