fbpx
biuro-nieruchomości-na-nowe-sprzedane-w-9-miesięcy

4-pokojowe mieszkanie dla rodziny, o powierzchni 81,12 m2. Lokal mieści się na drugim piętrze w bloku 4-piętowym z 2008 roku na ul. Dożynkowej 21e w Lublinie.

Cena: 439 000,00 PLN

Opis nieruchomości

4-pokojowe mieszkanie dla rodziny, o powierzchni 81,12 m2. Lokal mieści się na drugim piętrze w bloku 4-piętowym z 2008 roku na ul. Dożynkowej 21e w Lublinie.

OPIS MIESZKANIA

Na powierzchni 81,12 mkw znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka i oddzielna toaleta. Mieszkanie posiada balkon z pięknym widokiem na pustą przestrzeń.

Do mieszkania wchodzimy z przestronnego przedpokoju. Następnie obok siebie są zlokalizowane 3 sypialnie o pow. 10 mkw każda i odrębny salon o pow. 19,5 mkw z dużym balkonem.

Mieszkanie posiada oddzielną toaletę i łazienkę z wanną. W kuchni o pow. 9 mkw jest miejsce na przygotowywanie posiłków oraz na zjedzenie ich w spokoju.

Ogrzewanie mieszkania i ciepła woda z sieci miejskiej.

Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 3,3 mkw

Czynsz to 485 zł z zaliczkami na CO, zimną wodę, śmieci, sprzątanie klatki.

LOKALIZACJA

Mieszkanie w bloku w centrum osiedla, blisko przedszkola, punkty usługowo – handlowe, centrum handlowe IKEA. Blok sąsiaduje z drogą wewnętrzną, gdzie jest bardzo mały ruch. Jednocześnie, blisko stąd do przystanku MPK i dojedziemy wygodnie w każdą część miasta.

GARAŻ

Na zewnątrz bloku znajduje się sporo bezpłatnych miejsc postojowych. Dodatkowo można dokupić garaż w cenie 50 000 zł.

Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem.

OPIEKUN OFERTY
Joanna Kubiak

tel.: 571282162

e-mail: jkubiak@nanowe.com.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114.

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko , a także podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

* Do ceny mieszkania należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Parametry

Liczba pokoi4
Powierzchnia81,12 mkw
Liczba łazienek1
Piętro2
Rok budowy2008
Ogrzewaniemiejskie
Call Now Button