fbpx
biuro-nieruchomosci-dom-drewniany-czerwony

Szukasz domu do własnej aranżacji w otoczeniu przyrody? Ważny jest dla Ciebie spokój i bliskość natury?Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wraz z budynkami gospodarczymi w gminie Strzyżewice. Dom ma powierzchnię około 70 mkw i składa się z jednego poziomu. Do domu dostajemy się poprzez przestronny przedsionek. Parter składa się z 2 pokoi, kuchni oraz ganku. Dom przeszedł delikatny remont, zostały wymienione okna oraz ogrodzenie. Na sprzedaż jest całe siedlisko z zabudowaniami gospodarczymi.

Cena: 149 000,00 PLN

Opis nieruchomości

Szukasz domu do remontu w otoczeniu przyrody? Ważny jest dla Ciebie spokój i bliskość natury?

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wraz z budynkami gospodarczymi.

OPIS DOMU

Nieruchomość ma powierzchnię około 70 mkw i składa się z jednego poziomu. Do domu dostajemy się poprzez przestronny przedsionek.

Parter składa się z 2 pokoi, kuchni oraz ganku. Dom przeszedł delikatny remont, zostały wymienione okna oraz ogrodzenie.

DZIAŁKA

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 2400 mkw. Przybliżone wymiary to 45 metrów szerokości i 52 metrów długości. Przy domu znajdują się budynki gospodarcze pełniący funkcję garażu oraz miejsc do przechowywania.

Działka ogrodzona jest siatką i metalowymi przęsłami.

LOKALIZACJA

Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Strzyżewice 20 km od granic Lublina oraz około 7 km od głównej siedziby gminy.

Ten wyjątkowy dom można obejrzeć i złożyć ofertę zakupu na dniu otwartym, po wcześniejszym umówieniu się na konkretną godzinę.

Zapraszam również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114.

Opiekun oferty:

Joanna Kubiak

tel.: 571282162

e-mail: jkubiak@nanowe.com.pl

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja domu wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na karcie odbioru adresu.

* Do ceny nieruchomości należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości

 

Parametry

Powierzchnia działki2400 mkw
Powierzchnia domu70 mkw
Liczba pokoi2
Call Now Button