fbpx
biuro-nieruchomości-salon-jasny-kominek

Szukasz domu w otoczeniu przyrody? Ważny jest dla Ciebie spokój i bliskość natury? Urokliwe siedlisko w gminie Kamionka jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wraz z budynkiem gospodarczym.

Cena: 180 000,00 PLN

Opis nieruchomości

Szukasz domu w otoczeniu przyrody? Ważny jest dla Ciebie spokój i bliskość natury? Urokliwe siedlisko w gminie Kamionka jest właśnie dla Ciebie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wraz z budynkiem gospodarczym.

OPIS DOMU

Dom ma powierzchnię 70 mkw i składa się z jednego poziomu. Do domu dostajemy się poprzez przestronny przedsionek.

Parter składa się z pokoju dziennego, kuchni, sypialni oraz łazienki z toaletą. Remont domu został przeprowadzony w 2011 roku. Zostały wymienione okna, instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Na dachu jest położona blacha, a dom został ocieplony i obłożony sidingiem.

DZIAŁKA

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 1666 mkw. Przybliżone wymiary to 31 metrów szerokości i 50 metrów długości. Przy domu znajduje się budynek gospodarczy pełniący funkcję garażu oraz piwnica.

Działka ogrodzona jest siatką i metalowymi przęsłami.

LOKALIZACJA

Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Kamionka, w odległości około 3 km od Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego i 15 km od centrum Lubartowa.

Naprzeciwko domu znajduje się działka rolna z możliwością zabudowy o pow. 1 ha w cenie 100 000 zł. Jest możliwość zakupienia nieruchomości razem lub odrębnie.

Ten wyjątkowy dom można obejrzeć i złożyć ofertę zakupu na dniu otwartym, po wcześniejszym umówieniu się na konkretną godzinę.

Opiekun oferty:
Joanna Kubiak

tel.: 571282162

e-mail: jkubiak@nanowe.com.pl

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja domu wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na karcie odbioru adresu.

* Do ceny nieruchomości należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Zapraszam również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obcrońców Pokoju 2a/114.

Parametry

Liczba pokoi2
Powierzchnia70 mkw
Liczba łazienek1
Rok budowy1945
Call Now Button