fbpx
biuro-nieruchomości-sprzedane-w-6-miesięcy

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z jednym pokojem przechodnim o powierzchni 67,8 m2 w dzielnicy Ponikwoda. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w bloku 3-piętowym z 1995 roku na ul. Sekutowicza w Lublinie.

Cena: 375 500,00 PLN

Opis nieruchomości

4-pokojowe mieszkanie z jednym pokojem przechodnim o powierzchni 67,8 m2 w dzielnicy Ponikwoda. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w bloku 3-piętowym z 1995 roku na ul. Sekutowicza w Lublinie.

OPIS MIESZKANIA

Na powierzchni 67,8 mkw znajdują się 3 pokoje, w tym salon jest podzielony na dwa pomieszczenia, więc jest dodatkowy jeden pokój przechodni. W mieszkaniu do dyspozycji jest także odrębna kuchnia, łazienka i oddzielna toaleta. Mieszkanie posiada balkon z pięknym widokiem na zaciszne osiedle.

Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 8,5 mkw.

STAN NIERUCHOMOŚCI

W mieszkaniu znajdują się dwie duże i pojemne szafy wnękowe. Mieszkanie przeszło remont ok 10 lat temu. Okna nie były wymieniane od powstania bloku, więc od 1995 roku, więc są drewniane starszego typu, natomiast spełniają swoją funkcję. Mieszkanie jest bardzo ciepłe.

KOSZTY EKSPLOATACJI

Ogrzewanie mieszkania i ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz to 420 zł z zaliczkami na CO, zimną wodę, śmieci, sprzątanie klatki.

LOKALIZACJA

Mieszkanie w bloku w centrum osiedla, blisko przedszkola, punkty usługowo – handlowe, centrum handlowe IKEA. Blok sąsiaduje z drogą wewnętrzną, gdzie jest bardzo mały ruch. Jednocześnie, blisko stąd do przystanku MPK i dojedziemy wygodnie w każdą część miasta.

Mieszkanie idealne dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem.

OPIEKUN OFERTY

Joanna Kubiak

tel.: 571282162

e-mail: jkubiak@nanowe.com.pl

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego oddziału w Lublinie przy ulicy Obrońców Pokoju 2a/114.

* Ze względów bezpieczeństwa prezentacja mieszkania wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko , a także podpisu na karcie odbioru adresu wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

* Do ceny mieszkania należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości

Parametry

Liczba pokoi4
Powierzchnia67,8 mkw
Liczba łazienek1
Piętro1
Rok budowy1995
Ogrzewaniemiejskie
Piwnica / komórkaTak
Call Now Button