fbpx

Jak wybrać skuteczne biuro nieruchomości w Lublinie?

Krok 1. Szukam pośrednika.

Postanowiłaś sprzedać mieszkanie. Sprzedaż to niby prosta sprawa, ale nie chcesz samemu tego “wszystkiego” robić. Decydujesz się współpracę. Szukasz agencji, niech za mnie wszystko zrobią. Zapłacę im uczciwie, tylko żebym miał pewność, że zrobią to porządnie.

Założenia są takie:

  1. Powinni znać ceny transakcyjne, żeby nie sprzedawać za nisko.
  2. Powinni przygotować ofertę z profesjonalnymi zdjęciami, bo te przyciągną uwagę.
  3. Powinni znać się na negocjacjach, szukam profesjonalistów.

Krok 2. Biuro nieruchomości – dzwonię.

Dzwonisz do kilku agencji. Pytasz jak to u nich wygląda, ile sobie “życzą” za usługę. Jak sobie policzyłaś te procenty, to wyszła Ci całkiem duża kwota. Tylko w sumie nie wiesz za co masz tyle zapłacić?

Obiecali, że zrobią wszystko jak trzeba. Zrobią tak jak chcesz. Znajdą klienta, że współpracują z innymi biurami, że sprzedadzą drożej niż samemu myślałeś żeby wystawić.

Zacząłeś sprawdzać ich strony, opinie o nich i sam nie wiesz co o tym myśleć, a sumie to dużo pieniędzy kosztuje.

Krok 3. Sprzedam sam.

Postanawiasz, że sam wystawisz swoje mieszkanie. To nic trudnego, zrobię zdjęcia, ofertę wrzucę na facebooka. Zobaczymy ile będzie telefonów.

Po dwóch tygodniach, ktoś nawet się odezwał, ale nie chciał zobaczyć mieszkania na żywo. Mijają dwa, trzy kolejne tygodnie, a Ty w sumie nie masz nikogo konkretnego.

Krok 4. Biuro nieruchomości – po raz drugi.

Trzeba jednak kogoś wybrać, trzeba opłacić te płatne portale, zrobić lepsze zdjęcia, ustalić konkretną cenę ofertową. Z resztą nie mam czasu samemu zajmować się odbieraniem telefonów.

Lista kontrolna

  1. Co dokładnie zawiera usługa i jakie masz gwarancje, że oferta zostanie przygotowana profesjonalnie?

U nas jest cennik: https://nanowe.com.pl/cennik/

  1. Jaką cenę ofertową powinieneś ustalić? Czy mają jakąś rekomendację i z czego ona wynika?

U nas rekomendujemy cenę ofertową, opartą o dane z NBP, nasze transakcje i płatne wyceniarki.

  1. Jak przebiega proces ewentualnych negocjacji z kupującymi? Może mają sposoby, żeby uzyskać wyższą cenę i w jaki sposób to robią?

U nas przygotowujemy dni pokazowe na których pobieramy oferty zakupu. Negocjacje prowadzimy z wybranymi przez właściciela kupującymi.

  1. Jakie mają statystyki sprzedaży?

U nas to ponad 90% sprzedanych nieruchomości. Nie sprzedajemy tylko takich nieruchomości, z których sprzedaży wycofał się właściciel.

Jeśli na wszystkie pytania uzyskasz konkretne odpowiedzi, bez ubarwień. Dodasz do tego opinie w googlach i facebooku.

To nie pozostaje nic innego jak ogłosić zwycięzcę!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub szukasz biura nieruchomości, które pomoże w sprzedaży mieszkania. Zadzwoń i skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Jesteśmy dla Ciebie na każdym etapie procesu sprzedaży. Zapraszam do kontaktu: https://nanowe.com.pl/kontakt/

Pierwsze spotkanie jest zawsze bezpłatne. Uzyskasz na nim wszelkie informacje niezbędne do sprzedaży nieruchomości w Lublinie i okolicach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Call Now Button